ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Медіа-центр КТДС імені архангела Гавриїла

Сайт КТДС починає своє життя із жовтня 2011 року, його творцем став програміст Олег Костюк. Відтоді постав виклик у створенні «спільноти всередині спільноти», яка б опікувалася медійним простором семінарії. Ректоратом семінарії благословенно діяльність редколегії та фотографів семінарії.

Брати з радістю та натхненням взялись освоювати тонкощі журналістського та ази програмістського мистецтва. За декілька років створили сторінки семінарії у мережі Facebook та Вконтакте, відеоканал у мережі YouTube. У 2015 році сайт отримав новий, осучаснений дизайн. Важливою особливістю діяльності медійного простору КТДС є те, що дописувачами сайту є всі студенти семінарії.

З благословення ректорату семінарії у лютому 2017 року Божого редколегія та фотографи КТДС отримали небесного опікуна – св. архангела Гавриїла, відмовляючи щопонеділка до нього приватно молитву. Як архангел Гавриїл зветься Божим посланцем, так і ми усвідомлюємо важливість покладеного на нас обов’язку сповіщати УГКЦ про діяльність нашої спільноти, як він звістив Добру Новину, так і ми, під його патронатом, використовуємо медіа-ресурси на поширення добрих новин.

Першими кроками Медіа-центру КТДС ім. арх. Гавриїла стало осучаснення рубрик семінарійного сайту (Виховний процес, Духовне виховання, Інтелектуальне виховання та інших), відкриття рубрики «Публікації семінарії», закриття сторінки в мережі Вконтакте та відкриття сторінки в мережі Instagram

Прагнучи розвиватись і служити на ще більшу Славу Божу, просимо про молитву до нашого опікуна:

Великий Гавриїле, світлий посланче несотвореного світла! Тобі відкрито велику тайну, що від віків була стережена й закрита навіть перед ангелами. І Ти цю тайну виявив єдиній Пречистій у день Благовіщення в Назареті. Разом з нею моли Всевишнього Бога, щоб подав нашим душам мир і своє велике помилування. Амінь (текст взято з молитвеника «Прийдіте поклонімся»).

На фото статуя архангела Гавриїла в катедрі Сан Етьєн: St. Etienne